KONST / Litografier / Färglitografi 11488712
nr 1148 8712
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Färglitografi, Signerad och numrerad 5/60, 'Happy Factory 4', motivet: 48x48
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:42:52
300 kr
500 kr
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors